Múka Špaldová Polohrubá Bio Probio 1000 g

Múka Špaldová Polohrubá Bio Probio 1000 g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

bioprodukt

Špaldová polohrubá múka sa používa hlavne pri príprave buchiet, koláčov a iných pochutín.

4,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 5 ks

Výrobca: Probio

Múka Špaldová Polohrubá Bio Probio 1000 g

Tento produkt ocenia predovšetkým spotrebitelia so záujmom o ekologické poľnohospodárstvo a udržateľný systém hospodárenia. Biopotraviny vždy prechádzajú systémom kontrol a certifikácii, ktoré zaisťujú ich kvalitu a umožňujú im niesť toto označenie.

Všestranná polohrubá špaldová múka. Vďaka biokvalite neobsahuje zvyšky pesticídov. Vhodná k pečeniu, zahusťovaniu, smaženiu alebo vareniu.

Špalda je celkom zabudnutý druh rozpadavej pšenice, ktorý bol odsunutý kvôli vyšším výnosom iných druhov. Jedná sa o veľmi odolnú a nenáročnú rastlinu. Okrem múky sa z nej vyrába napríklad alternatívna kávovina ako náhrada kávy.

PRO-BIO, obchodná spoločnosť s. r. o. je prvý český výrobca a významný dodávateľ širokého sortimentu kvalitných biopotravín. Značka BIOHARMONIE zahrňuje základné suroviny ako strukoviny, múky, cestoviny alebo olej. Spoločnosť sa snaží vrátiť do českých kuchýň zabudnuté tradičné plodiny ako je pohanka alebo pšeno a špalda. PRO-BIO prevádzkuje vlastný moderný mlyn s ohľadom na ekologické poľnohospodárstvo

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info