Panel používateľa

Khadi rastlinná farba na vlasy čistá Henna100g

Khadi rastlinná farba na vlasy čistá Henna100g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

novinka natur

Rastlinná farba Khadi ČISTÁ HENNA farbí vlasy do oranžova až červena, v závislosti od prirodzenej farby vlasov. Svetlé a blond vlasy farbí oranžovým odtieňom, zatiaľ čo hnedým vlasom dáva mahagónový tón. Jemné vlasy sa odfarbujú intenzívne. Khadi ČISTÁ HENNA a dodáva vlasom lesk a objem. Khadi vlasová farba ČISTÁ HENNA je absolutne prírodná farba na vlasy, bez chemických rísad, konzervačných látok a umelých farbiv. Tento výrobok bol ocenený v nemeckom Öko-teste a je certifikovaný BDIH:

9,90 € s DPH

Dostupnosť: 3-7 pracovných dní

Výrobca: Khadi

Použitie:

Zmiešajte v závislosti od dĺžky Vašich vlasov 50-100 g prášku s horúcou vodou (60 - 90°C), tak aby vznikla homogénna pasta. Pastu naneste čo možno nejteplejšiu, pramienok po pramienku, na čerstvo umyté vlasy. Pomocou igelitovej fólie a uteráka udržujte vlasy s nanesenou farbou teplé a vlhké. Po uplynutí doby pôsobenia umyte vlasy iba čistou vodou a až následujúcí deň umyte vlasy šampónom.

Doba pôsobenia je 30 minút až 2 hodiny, v závislosti na požadovanú intenzitu zafarbenia. Čím dlhšie necháte farbu na vlasoch pôsobiť, tím intenzívnejšie budú zafarbené.                              

Složení (INCI): Lawsonia inermis (henna)

Obsah: 100 g

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info