AllicinMAX 90 tabliet

AllicinMAX 90 tabliet

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Len jedna tobolka doplnku AllicinMAX® denne zapitá malým množstvom studenej vody počas hlavného jedla poskytne dostatok alicínu pre zdravie organizmu a celkovú pohodu.Nádcha, chrípka a väčšina infekciíAk cítite, že na vás ide nádcha alebo trpíte nejakou známou infekciou, môžete si vziať 10 a viac kapsúl v jednej dávke alebo opakovane na zmiernenie symptómov. V užívaní zvýšenej dávky pokračujte, pokiaľ nezacítite účinky a potom sa vráťte na základnú dávku, čo je 1 tobolka denne. Ľudia z celého sveta

35,64 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Zloženie: Alicínový prášok, rastlinná tableta (maltodextrín bez geneticky modifikovaných organizmov, akáciová živica, oxid titaničitý). Každá tableta AllicinMAX obsahuje 180 mg alicínového prášku AlliSURE®.

 

VHODNÉ PRE VEGÁNOV AJ VEGETARIÁNOV

AllicinMAX NEOBSAHUJE umelé príchute, soľ, glutén, konzervačné látky a je vyrobený bez geneticky modifikovaných organizmov.

 

KLINICKÉ ŠTÚDIE

Dvojito zaslepená placebom kontrolovaná štúdia skúmala účinky doplnku AllicinMAX® na 146 dobrovoľníkoch. Preukázalo sa, že alicín dokáže redukovať výskyt bežnej nádchy alebo počet dní potrebných na zotavenie.

 

MRSA

Nedávno bolo na University of East London dokázané, že vodné extrakty alicínu pridané do jednoduchého spreja sú schopné zabiť obrovské pásy tzv. "superbaktérií" MRSA (Staphylococcus aureus rezistentný voči meticilínu). Táto odporná baktéria donekonečna mení svoju štruktúru a vytvára si odolnosť voči mnohým farmaceutickým antibiotikám. Môže to mať výrazný účinok na ľudí trpiacich ochoreniami kože, ako sú ekzém a akné, keďže táto baktéria sa s 6 až 7 násobne väčšou pravdepodobnosťou usídli práve v organizme takýchto pacientov.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info