Panel používateľa

AllicinMAX 90 tabliet

AllicinMAX 90 tabliet

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

bezlepkové bezlaktózové vegan

Nádcha, chrípka a väčšina infekcií. Len jedna tobolka doplnku AllicinMAX® denne zapitá malým množstvom studenej vody počas hlavného jedla poskytne dostatok alicínu pre zdravie organizmu a celkovú pohodu.

38,59 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Výrobca: AlliMAX.co

AllicinMAX 90 tabliet

VHODNÉ PRE VEGÁNOV AJ VEGETARIÁNOV

Nádcha, chrípka a väčšina infekcií. Ak cítite, že na vás ide nádcha alebo trpíte nejakou známou infekciou, môžete si vziať 10 a viac kapsúl v jednej dávke alebo opakovane na zmiernenie symptómov. V užívaní zvýšenej dávky pokračujte, pokiaľ nezacítite účinky a potom sa vráťte na základnú dávku, čo je 1 tobolka denne. Ľudia z celého sveta.

Zloženie: Alicínový prášok, rastlinná tableta (maltodextrín bez geneticky modifikovaných organizmov, akáciová živica, oxid titaničitý). Každá tableta AllicinMAX obsahuje 180 mg alicínového prášku AlliSURE®. 

AllicinMAX NEOBSAHUJE umelé príchute, soľ, glutén, konzervačné látky a je vyrobený bez geneticky modifikovaných organizmov.

KLINICKÉ ŠTÚDIE

Dvojito zaslepená placebom kontrolovaná štúdia skúmala účinky doplnku AllicinMAX® na 146 dobrovoľníkoch. Preukázalo sa, že alicín dokáže redukovať výskyt bežnej nádchy alebo počet dní potrebných na zotavenie.

MRSA

Nedávno bolo na University of East London dokázané, že vodné extrakty alicínu pridané do jednoduchého spreja sú schopné zabiť obrovské pásy tzv. "superbaktérií" MRSA (Staphylococcus aureus rezistentný voči meticilínu). Táto odporná baktéria donekonečna mení svoju štruktúru a vytvára si odolnosť voči mnohým farmaceutickým antibiotikám. Môže to mať výrazný účinok na ľudí trpiacich ochoreniami kože, ako sú ekzém a akné, keďže táto baktéria sa s 6 až 7 násobne väčšou pravdepodobnosťou usídli práve v organizme takýchto pacientov.

AKO SA OD SEBA JEDNOTLIVÉ CESNAKOVÉ DOPLNKY ODLIŠUJÚ?

Nasledovná tabuľka ukazuje, ako sú vyrobené rôzne druhy cesnakových doplnkov, či môžu vo vašom tele produkovať alicín alebo nie a akými publikovanými vedeckými dôkazmi disponujú v liečbe mikróbnych infekcií (bakteriálne, plesňové, virózne alebo parazitné).

Typ doplnku Zdroj čerstvého cesnaku potvrdený v balení Postup výroby doplnku Alicínový potenciál Publikované klinické antimikróbne údaje
Cesnakový olej Nie Destilácia Nie Nie
Vyzretý cesnakový extrakt Nie Zrenie viac ako 2 roky Nie Nie
Vylúhovaný cesnakový extrakt Nie Drvenie a sušenie Nie Nie
Cesnakový prášok Nie Krájané a sušené strúčiky pod tlakovou a teplotnou kontrolou Áno (ochrana žalúdočnej kyslosti je nutná) Nie
Alicínový práškový extrakt AlliMax Nie Špecializovaný patentovaný extrakčný postup výroby alicínovej tekutiny a prášku Pravý alicín sa už nachádza v produkte Áno
Tabuľka 1 – Typy cesnakových doplnkov nachádzajúcich sa na regáloch obchodov so zdravou výživou

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info