ANI Reishi prášok 60 kapsúl x 270 mg

 ANI Reishi prášok 60 kapsúl x 270 mg

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

novinka natur

Reishi prášok sa vyrába výberom Reishi plodníc ktoré sa sušia pri nízkych teplotách. Toto umožní, aby liečivé vlastnosti ostali nedotknuté. Keď sú úplne suché, zomelú sa na jemný prášok, čo umožní nášmu telu lepšie ich vstrebať.Extrakt z Reishi sa používa ako súčasť liečby pri:-posilnení imunitného systému resp. zvýšení odolnosti proti stresu-podporný prostriedok pri liečbe rakoviny-chronickej bronchitíde-astme-kardiovaskulárnych ochoreniach-hypertenzii-ochorenie žltačkou-nespavosti-migréne, dne-reumatizmu-sklerodermii-Dermatomyositii-Lupus erythematodes-Alopecia areata-Myotonia atrophicans-Dystrophia musculorum progresiva-a ďalších poruchách Vplyv REISHI na organizmus napadnutý rakovinou: pôsobí ako prevencia pred ochoreniami rakovinou stimuluje imunitný systém posilňuje telu vlastné obranné mechanizmy má antitumorové vlastnosti antibakteriálna, antiseptická a antivirová aktivita podporuje regeneráciu zmenšuje nebezpečenstvo tvorby metastáz znižuje účinky ionizujúceho žiarenia• zmenšuje vedľajšie účinky chemoterapie a ožarovania ako únavu, stratu chuti do jedla vypadávanie vlasov pôsobí pozitívne na zmiernenie bolesti zlepšuje fyzický stav zvyšuje kvalitu života

16,29 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Srdce


Viaceré priaznivé vplyvy na srdce boli pozorované pri jej pravidelnom užívaní. REISHI znižuje zlý cholesterol a tuky, koriguje niektoré srdcové arytmie spôsobené stresom a vyrovnáva krvný tlak.
Pečeň


Hlavnou úlohou pečene je metabolizovať a zbavovať telo od toxínov, syntéza cholesterolu a určitých proteínov. Poškodenie pečene vedie k akumulácii toxínov a vedľajších produktov v tele. REISHI má hepatoprotektívne vlastnosti, kde pravidelná konzumácia REISHI omladzuje pečeňové bunky a obnovuje jej dôležité funkcie.
Trávenie a vylučovanie


Pravidelná užívanie REISHI upravuje vylučovanie žalúdočnej kyseliny a tým pôsobí ako prevencia pri vredoch, upravuje stolicu, pomáha pri zápche a syndróme podráždeného čreva.
Pľúca


Astma, chronická bronchitída a alergia. REISHI tlmí zápalové prejavy, tlmí alergie a posilňuje imunitný systém. Čo je obzvlášť dôležité pre fajčiarov a ľudí trpiacich na chronickú bronchitídu je fakt, že REISHI podporuje regeneráciu tracheálnej výstelky.
Obličky


REISHI pomáha napraviť regulatórne funkcie obličiek ako udržovanie konštantnej pH, filtrovanie krvi a rovnováhu chemických elementov.
Rakovina, diabetes, prostata


Pravidelná konzumácia REISHI podporuje tvorbu interferónov a interleukínov. Beta-glukány obsiahnuté v REISHI majú tiež protinádorové vlastnosti. REISHI taktiež znižuje úrovne cukru v krvi a má priaznivý vplyv na zdravie prostaty.
 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info