Reishi Mycelium 60 kps

Reishi Mycelium 60 kps

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

novinka

ANI REISHI MYCELIUM /450 mg/
Verí sa, že Reishi alebo Ganoderma Lucidus, ktorú v starovekej Číne a Japonsku považovali za najvzácnejší a najuznávanejší tradičný liek, posilňuje a vyrovnáva individuálne ´chi´ alebo životnú silu.

Prirodzené vlastnosti Reishi


Liečivé účinky Reishi sú dobre zdokumentované v slávnej čínskej medicínskej klasike – ´Herbal Compendium Shen Nong´, vo viac než dvojtisícročnej histórii od dynastie Ming. Reishi, ako je to podložené, je taktiež známa ako „Nebeská Bylina“, „Bylina Bohov“, a pod., vďaka svojim výnimočným prirodzeným priaznivým účinkom na človeka.
Reishi je možné užívať bez obáv, keďže nespôsobuje vôbec žiadne vedľajšie účinky, dokonca aj pri dlhodobom užívaní. Pravidelná spotreba môže pomôcť regulovať a normalizovať individuálnu telesnú konštitúciu, a osvedčila sa ako účinná v mnohých ťažko liečiteľných stavoch.

 

Liečivé účinky Reishi


Polysacharidy pomáhajú čistiť toxické usadeniny tela. Tým je naše celkové zdravie lepšie chránené.


Triterpenoidy pomáhajú zlepšiť náš tráviaci systém, znížiť hladinu cholesterolu a neutrálnych tukov tele, detoxikovať pečeň a liečiť hepatitídu, chronický zápal priedušiek, kašeľ a astmu.


Organické germánium môže zvýšiť rýchlosť vstrebávania kyslíka v krvi až o 1.5 krát, môže tiež povzbudiť metabolizmus, čím pomáha zabrániť degenerácii tkanív. Podľa výskumu, Reishi obsahuje 800 – 2000 ppm /milióntin/ organického germánia, čo je o 4 – 6krát viac než ženšen.

16,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom


Zloženie: Každá rastlinná kapsula obsahuje 450 mg Reishi podhubia.

Balenie: 60 kapsúl x 450mg


Dávkovanie a navrhované užívanie: 450 mg kapsula, 2 – 3 kapsuly pred jedlom užívať s teplou vodou, trikrát denne.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info