Stimaral Energy 30 ml

Stimaral Energy 30 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

natur

Prípravok s tonizačným a adaptogénnym účinkom. Zvyšuje odolnosť organizmu, fyzickú a duševnú výkonnosť, odstraňuje únavu a vracia energiu. Dá sa využiťako životabudič pri stavoch po opici,na tonizáciu organizmu, upokojenie, sústredenie a lepšiu činnosť mozgu,na zmiernenie problémov spojených so starnutím,ako ľahké afrodiziakum pri pohlavnej impotencii psychického pôvodu.

19,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: energy

Stimaral zvyšuje odolnosť organizmu, fyzickú a duševnú výkonnosť, odstraňuje únavu a vracia energiu. Stimuluje, harmonizuje a šetrí telo. Jeho obrovskou výhodou je, že neobsahuje kofeín, nie je návykový, a jeho stimulačné účinky sú o 40–60% vyššie než u prípravkov na báze kofeínu, ktoré navyše zaťažujú telo. Obsahuje vysoko biologicky aktívne a ochranné látky s pozitívnym vplyvom na zvýšenie imunity. Komplex bylín a informačnej zložky sa dá využiť na lepšie prispôsobenie organizmu na nové prostredie, pri prudkom striedaní teplôt, pri zvýšenej fyzickej a psychickej námahe (stres, depresia, úzkosť). Je vhodné užívať ho na podávanie maximálnych telesných a duševných výkonov, zbystrenie zmyslov, pamäti, zraku, sluchu a citu.

Energetické pôsobenie Stimaralu podľa princípov TČM
Stimaral harmonizuje predovšetkým riadiacu energetickú dráhu, dráhu pečene a sleziny, ďalej dráhu žlčníka, troch žiaričov (troch ohnísk), srdca a pľúc

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info