Objednávka nad 20 EUR doprava kuriérom ZADARMO                                                           

Panel používateľa

Slim Pasta Fettuccine 200 g

Slim Pasta Fettuccine 200 g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

novinka bezlepkové

Slim Pasta Fettuccine nízkokalorická alternatíva ku klasickým cestovinám.Sú vyrobené z prírodných surovín a to konkrétne z koreňa plodiny Konjac. Vhodné pre diabetikov, celiatikov a ľudí zastávajúcich zdravý životný štýl.- o 94% menej kalórií menej oproti tradičným cestovinám- bez lepku a cukru- obsahujú len 0,4g tuku na 100g- rýchla a jednoduchá prípravaHmotnosť: 270 gHmotnosť po odkvapkaní: 200 g

3,35 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Zdravotné výhody

Ak ste diabetik, celiatik, chcete schudnúť, prípadne si len udržať Vašu postavu, Slim Pasta sú tou správnou voľbou. Cestoviny sú vyrobené z rastliny Konjac, ktorá je v Ázii už stáročia používaná a je preukázané, že ide o nízko-kalorickú alternatívu k tradičným pšeničným cestovinám. Sú vhodné pre vegetariánov, vegánov, celiatikov, diabetikov a taktiež pre ľudí preferujúcich kóšer stravu.

Je preukázané, že produkty obsahujúce Konjac napomáhajú k redukcii telesnej hmotnosti* a udržujú zdravú hladinu cholesterolu** v krvi.

* Konzumáciou 33g (1/6 obsahu) Slim Pasta®, Slim Noodle® alebo Slim Rice® 3x denne môžete napomôcť k redukcii telesnej hmotnosti. Ideálne je rozmixovanie do smoothie, prípadne ovocných štiav. Produkty Slim Pasta®, Slim Noodle® a Slim Rice® obsahujú glukomannan – ten prispieva v rámci diéty so zníženou energetickou hodnotou k zníženiu telesnej hmotnosti. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3g glukomannanu v troch 1g dávkach spolu s 1 – 2 pohármi vody, pred jedlom a v rámci diéty so zníženou energetickou hodnotou. (na 33g Slim Pasta®, Slim Noodle® alebo Slim Rice® prislúcha 1g glukomannanu)

** Priaznivý účnok pre optimálne udržanie zdravej hladiny cholesterolu v krvi zabezpečí uživánie 4g glukomannanu denne – tj. 4 krát denne 33g Slim Pasta®, Slim Noodle® alebo Slim Rice®

Zdravotné tvrdenia pre glukomannan sú v súlade s Nariadením 432/2012 zo 16. Mája 2012, ktoré schválila komisia Európskej únie.

Ideálne sú i pri rôznych diétach ako je: Dukanova, 90dňová, Atkinsonova, Nízko-sacharidová, delená strava….

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info