Panel používateľa

Turmerix Nutraceutica 60 kps

Turmerix Nutraceutica 60 kps

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

natur

Turmerix Nutraceutica 60 kps - prírodný prostriedok v dlhodobej liečbe žilovej trombózy, zápalu žíl, hemoroidov, na ochranu kĺbnych chrupaviek pred deštrukciou zápalovými procesmi, na zlepšenie mikrocirkulácie pri diabetickej nohe a nehojacich sa ranách, v liečbe astmy, zahlienenia, zápalov dutín, zníženej mentálnej kapacity u starých ľudí vyplývajúcej z nedostatočného prekrvenia mozgu, na detoxifikáciu od ťažkých kovov, na účinnú ochranu pred voľnými radikálmi, v anti-age protokoloch hlavne u seniorov.

11,99 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 2 ks

Výrobca: Nutraceutica

Kurkumové kapsule s obsahom natívneho - prírodného komplexu kurkuminoidov, biologicky potencovaného prírodným piperínom.

Zloženie: Biologicky aktívny komplex kurkuminoidov a aromatických silíc podzemku Curcuma longa potencovaný prírodným piperínom z plodov Piper nigrum.Prírodný rastlinný prostriedok.

Uživanie: Dospelí 1 až 3 kapsle denne medzi jedlami, podľa telesnej hmotnosti: do 50kg 1kps denne, 50-80 kg 2kps denne, nad 80kg 3kps denne.

Dosiahnutie účinných koncentrácií kurkuminoidov v tkanivách umožňuje použiť tento prírodný prostriedok v dlhodobej liečbe žilovej trombózy, zápalu žíl, hemoroidov, na ochranu kĺbnych chrupaviek pred deštrukciou zápalovými procesmi, na zlepšenie mikrocirkulácie pri diabetickej nohe a nehojacich sa ranách, v liečbe astmy, zahlienenia, zápalov dutín, zníženej mentálnej kapacity u starých ľudí vyplývajúcej z nedostatočného prekrvenia mozgu, na detoxifikáciu od ťažkých kovov, na účinnú ochranu pred voľnými radikálmi, v anti-age protokoloch hlavne u seniorov.

Obsah balenia: 60 kapslí s obsahom 650 mg rastlinnej zmesi. 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info