Maqui berry 50 g

Maqui berry 50 g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

novinka natur

Aristotelia chilensis - plod mletýStoprocentne čistý rozomletý plod Maqui berry z Chile. Plod je ihneď po zbere lyofilizovaný (najšetrnejší sušený mrazom) a následne zomletý. Malé fialové bobule Maqui sú pestované indiánskymi kmeňmi Mapuche v Chile, ktoré považujú Maqui za magické ovocie a prisudzujú mu viac pozitivnych účinkov na ľudský organizmus. Predovšetkým silu a vytrvalosť, ktorou po prehltnutí ovocia Maqui indiáni disponujú. To láka aj západných vedcov, ktorí maqui podrobili viacerým testom a študiám. Najväčším prekvapením bola nameraná hodnota ORAC (veľkosť antioxidačnej kapacity). V 100g Maqui bola nameraná hodnota ORAC 27600 (borievky - náš najväčší antioxidant má 6500). Maqui je tak oficiálne potravinou s nejväčšou nameranou antioxidačnou hodnotou vôbec. Ovocie je bohaté na flavonoidy a antokyány, ktoré pomáhajú bojovať proti voľným kyslíkovým radikálom a neutralizuje ich.

14,89 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Použitie: Podľa Nariadenia Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmieme podávať žiadne informácie, ktoré obsahujú zdravotné tvrdenia.

Tradičné užívanie: 3x dene lyžičku cca 3 g rozmiešať v 300 ml vody a vypiť cca 1/2 hodinu pred jedlom. Nápoj musí byť tmavý, len tak poznáte dostatok antokyánov.
 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info