Khadi rastlinná farba na vlasy Henna,Amla, Jatropha100g

Khadi rastlinná farba na vlasy Henna,Amla, Jatropha100g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

novinka natur

Rastlinná farba na vlasy Khadi HENNA, AMLA & JATROPHA farbí vlasy oranžovo až červeno. Henna v kombinácii s amlou a jatrophou dodá Vašim vlasom tmavší odtieň ako odtieň Khadi ČISTÁ HENNA. Veľmi tmavé vlasy získajú hnedý až červenohnedý farebný odtieň. V tejto rastlinnej vlasovej farbe je okrem henny naviac aj množstvo cenných ošetrujúcich zložiek. Vlasy získajú výnimočnús tarostlivosť, lesk a objem. Vzniknutý farebný tón závisí od pôvodnej farby vlasov. Intenzitu zafarbenia ovplyvní dĺžka pôsobenia a typ vlasov. Jemné vlasy sa zafarbia intenzívnejšie ako silné vlasy. Khadi vlasová farba HENNA, AMLA & JATROPHA je absolutne prírodná farba na vlasy, bez chemických prísad, konzervačných látok a umelých farbiv. Tento výrobok je certifikovný BDIH:

7,30 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 6 ks

Použitie:

Zmiešajte v závislosti od dĺžky Vašich vlasov 50-100 g prášku s horúcou vodou (60 - 90°C), tak aby vznikla homogénna pasta. Pastu naneste čo možno nejteplejšiu, pramienok po pramienku, na čerstvo umyté vlasy. Pomocou igelitovej fólie a uteráka udržujte vlasy s nanesenou farbou teplé a vlhké. Po uplynutí doby pôsobenia umyte vlasy iba čistou vodou a až následujúcí deň umyte vlasy šampónom.

Doba pôsobenia je 30 minút až 2 hodiny, v závislosti na požadovanú intenzitu zafarbenia. Čím dlhšie necháte farbu na vlasoch pôsobiť, tím intenzívnejšie budú zafarbené.

 

Zloženie (INCI): Lawsonia inermis (henna), Emblica officinalis (amla), Eclipta alba (bhringaraj), Monniera bacopa (brahmi), Acacia concinna (shikakai), Terminalia chebula (harad), Terminalia bellirica roxb. (vibhitaki), Glandulifera jatropha (jatropha), Azadirachta indica (neem)

Obsah: 100 g

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info