Oregánový olej Bio100ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

novinka bioprodukt

Oreganový olej BIO macerát 25 % podielOlej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie: skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov.Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby.

21,93 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Oreganový olej za studena lisovaný sa získava z aromatickej, stredomorskej rastliny tradične používanej na podporu trávenia, dýchania a funkcii kĺbov (Origanum vulgare). Oregano ľudia od nepamäti používali ako pomoc proti plesniam, a to nielen proti tým na povrchu tela, ale aj tým, ktoré napadajú vnútorné prostredie organizmu.

Rastlina obsahuje vysoko kvalitný, antisepticky pôsobiaci carvacrol.Účinkuje ako prirodzený zabíjač mikróbov, baktérií, vírusov a parazitov, je použiteľný na kožné a slizničné infekcie, prírodné antibiotikum. Môže byť účinný pri prevencii a podpornej liečbe tráviacich, žalúdočných a žlčníkových problémov,  pri infekčných hnačkách, ale aj pri zápchach, pri postihnutí parazitmi. Môže mať pozitívny vplyv pri kožných problémoch (akné, lupienka, bradavice, kožné a nechtové plesne), pri infekciách dýchacích ciest, zápalov stredného ucha, alergiách, astme. Môže byť účinný pri podpornej liečbe helikobakterovej infekcie a pri prevencii pred jeho opätovným návratom.

Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám, pri podávaní deťom je potrebná obozretnosť a zmenšenie odporúčanej dávky, v žiadnom prípade nie je vhodné očné použitie prípravku.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info