Panel používateľa

Khadi rastlinná farba na vlasy Svetlo hnedá 100g

Khadi rastlinná farba na vlasy Svetlo hnedá 100g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

novinka bioprodukt natur

Rastlinná farba na vlasy Khadi SVETLO HNEDÁ farbí vlasy svetlo hnedo. Výsledný farebný tón je závislý na prirodzenej farbe Vašich vlasov.

9,90 € s DPH

Dostupnosť: 3-7 pracovných dní

Výrobca: Khadi

Khadi rastlinná farba na vlasy Svetlo hnedá 100g

Popis výrobku

● dlhotrvajúca farba, jedinečná starostlivosť, objem a žiarivý lesk v jednom kroku

● 100% rastlinná

Tento odtieň farbí vlasy na svetlohnedo.

S rastlinnými farbami Khadi ošetrujete svoje vlasy čisto prírodnou cestou, bez toho aby ste zasahovali do štruktúry vlasov. Všetky naše farby podliehajú prísnym laboratórnym kontrolám na obsah škodlivých látok. Všetky odtiene Khadi môžete medzi sebou voľne miešať. Napr. zmiešaním s odtieňom Khadi Neutrálná Senna / Cassia môžete tento odtieň zosvetliť. Výsledný tón závisí od podkladovej farby vlasov, ich štruktúry, času pôsobenia farby a teploty. Urobte si preto test na pramienku svojich vlasov.

Intenzitu zafarbenia ovplyvňuje doba pôsobenia a typ vlasov. Jemné vlasy sa zafarbia intenzívnejšie ako silné vlasy.Vlasy získajú nie len nádherný farebný odtieň, ale aj lesk a objem.Khadi vlasová farba SVETLO HNEDÁ je absolutne prírodná farba na vlasy, bez chemických prísad, konzervačných látok a umelých farbiv.

Khadi svetlohnedá henna

Zuzana, 14.3.2015 17:18:38

Je naozaj skvelá, nádherný dlhotrvajúci odtieň a lesk, vyskúšala som veľa rastlinných farieb, ale táto je najlepšia, ostávam pri nej! :)

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info