Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin Dr. h. c. Peter Jentschura a Josef Lohkämper

Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin Dr. h. c. Peter Jentschura a Josef Lohkämper

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Keď si túto knihu prečítate, budete sa na svoje telo pozerať  inými očimi ako doteraz, na každého jedinca budete pozerať inak s novými nabytými znalosťami. Odovzdáva ohromujúce a celkom nové poznatky. Dozviete sa, že mnohé civilizačné ochorenia sú následkom nesprávneho správania sa ľudí a tieto chyby robí človek sám, a nie jeho telo, orgány a bunky.

12,70 € s DPH

Dostupnosť: 3-7 pracovných dní

Koho by nezaujímali otázky: Čo je to starnutie? Čo je pôžitok? Prečo ženy trpia celulitídou? Prečo vypadávajú mužom vlasy? K čomu docháza v procese látkovej výmeny žien v období menopauzy? Aká je podstata a príčina moderných civilizačných ochorení? Čo je to zdravie? Čo je to choroba? Ako si zachovám svoje telo zdravé a krásne? Ako sa zbavím usadenín škodlivých látok a ako môžem neutralizovať škodlivé kyseliny? Ako sa môžem v období tehotenstva vyvarovať straty zubov, vypadávaniu vlasov, tehotenských strií, akné alebo hemeroidov? Ako môžem remineralizovať vyprázdnené zásoby minerálnych látok v pokožke, v chrupe, nechtoch, kostiach, cievach atď.? Všetky tieto otázky boli počas 20 rokov predmetom výskumu obidvoch autorov.

P. Jentschurovi a J. Lohkämperovi sa podarilo vyvinúť celkom nový systém odstránenia škodlivín z organizmu – odstruskovanie. Tento systém očisty prebieha v 3 krokoch: rozpúšťanie škodlivín, neutralizácia a následné vylúčenie jedov a kyselín cez pokožku.
S touto trojstupňovou metódou sa môže každý človek uzdraviť a zbaviť škodlivých usadenín bez komplikacií, bez začiatočného zhoršenia, bez liečebnej krízy a reakčných fáz.
Táto kniha pozerá na ochorenie a na zdravie z celkom novej perspektívy a predkládá na verejnú diskusiu nový pojem civilizatóza. Čitateľ tu spozná moderné civilizačné ochorenia z hľadiska troch skupín štrukturálnych poškodení, usadzovaní a vylučovaní. Predkládaná publikácia zároveň poskytuje nový pohľad na proces liečenia a uzdravovania. Jedná sa o epochálny prelom v oblasti zdravia človeka.
Autori kladú dôraz na to, že každá kapitola je uzavretá, takže môžete čítať samostatne témy, ktoré vás zaujímajú.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info