Panel používateľa

Kto sme

Vážení zákazníci, vitajte vo svete zdravia a čistoty!

Sme radi že ste si vybrali práve BioVitae biomarket, zdravá výživa. Sme rodinný podnik, ktorý na Slovensku pôsobí už viac ako 10 rokov a odvtedy sa naša ponuka rozrástla na viac ako 7000 produktov, ktoré podporujú zdravie, krásu a vitalitu.

Naším cieľom je pomáhať so zdravou výživou a životosprávou. BioVitae ponúka široký výber špičkových biopotravín a bioproduktov, ktoré sú vyrobené spôsobom šetrným k prírode (eco-friendly), k vášmu zdraviu i zdraviu vašich blízkych. Nájdete u nás produkty bezlepkové, bezlaktózové, bez sacharidov a nízkobielkovinové. Široký výber produktov podporujúcich raw, paleo, vegan a diabetickú diétu. Vďaka našej dlhoročnej tradícii sme rozšírili náš výber o vína bio-demeter kvality.

Súčasťou nášho sortimentu BioVitae je prírodná kozmetika a eko drogéria výberových značiek, ktoré sú šetrné k prírode a aj našim zákazníkom.

Ponúkame široký výber prírodných výživových doplnkov s poradenstvom. Veríme, že si vyberiete z našich sypaných a sáčkových čajov a k vitalite vám pomôžu dodatočné natur produkty.

Každá naša spolupráca s našími partnermi a dodáveteľmi prebieha po preskúšaní u nás v domácnosti, pričom radi podporíme výrobky vyrobené na Slovensku.

Tešíme sa na vašu návštevu, či už v našom kamennom obchode v Nových Zámkoch, Podzámska 4A alebo na našom online obchode www.biovitae.sk

Váš tím Biovitae biomarket, zdravá výživa 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info